Szanowni Państwo,
Drodzy Klienci,

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Co-2 oraz obecną sytuacją epidemiologiczną Zarząd Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, że od dnia 01.04.2021 r. do odwołania zostanie wstrzymane funkcjonowanie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Płoszowie, przy ul. Jeżynowej 40 na dotychczasowych zasadach.

Prosimy o dostarczenie odpadów, które zamierzali Państwo dostarczyć samodzielnie do PSZOK, np. powstałych w wyniku remontów oraz odpadów gabarytowych, do PSZOK do dnia 31 marca. Do tego momentu wszystkie czynności w ramach obsługi naszych klientów będą odbywać się z zachowaniem reżimów sanitarnych.

Zaprzestanie przyjęcia odpadów dotyczyć będzie mieszkańców Miasta Radomska, Gminy Radomsko oraz pozostałych klientów indywidualnych niezwiązanych ze Spółką umową na zagospodarowanie odpadów w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych.

Jednocześnie informujemy, iż odbiór odpadów w postaci zużytych opon, odpadów wielkogabarytowych, w tym mebli, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, bioodpadów, opakowań ze szkła, opakowań z tworzyw sztucznych, opakowań z papieru i tektury oraz niesegregowanych odpadów komunalnych będzie odbywał się bezpośrednio od właścicieli nieruchomości w sposób niezakłócony.

Szczegółowych informacji udziela także Biuro Obsługi Klienta i Sprzedaży pod nr tel. 44 682 68 56 wew. 21 lub 739 33 00 oraz adresem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin oraz szczegółowy wykaz odpadów przyjmowanych do punktu PSZOK znajdziecie Państwo pod poniższymi linkami:

Regulamin PSZOK

Wykaz Odpadów PSZOK

 

Prosimy także o zrealizowanie planowanych zakupów PGK-usia do momentu ograniczenia działalności PSZOK.

Za utrudnienia przepraszamy.