W dniach 6–7 czerwca, podczas obchodów Święta Miasta, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. miało przyjemność zaprezentować swoją działalność na stoisku promocyjnym przygotowanym z myślą o mieszkańcach Radomska oraz gościach odwiedzających nasze miasto.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które znalazły czas, aby nas odwiedzić. Cieszymy się, że nasze stoisko spotkało się z tak dużym zainteresowaniem. Dziękujemy za liczny udział w przygotowanych zabawach i atrakcjach, za uśmiechy, radość, pozytywną atmosferę oraz wszystkie pytania i rozmowy dotyczące działalności Spółki.

Bezpośrednie spotkania z mieszkańcami są dla nas szczególnie ważne. Stanowią okazję nie tylko do przybliżenia codziennej pracy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, ale również do poznania opinii, potrzeb i spostrzeżeń osób korzystających z naszych usług.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, otwartość i życzliwość. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie podczas kolejnych wydarzeń.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18