W dniu 17 czerwca 2026 roku wspólnie z firmą Remondis Electrorecycling po raz kolejny przeprowadziliśmy zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii, w której zebraliśmy przeszło tonę elektroodpadów oraz 100 kg baterii. Mieszkańcy za przyniesione odpady zostali obdarowani  sadzonkami krzewów ozdobnych ufundowanych przez Electro- System Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.

 

 

Dzięki takim przedsięwzięciom jak to – „Zbiórka elektroodpadów i baterii w zamian za sadzonkę” elektroodpady zyskują nowe życie w zakładzie przetwarzania i nie będą stanowiły zagrożenia dla środowiska i zdrowia ludzi. Z pewnością nadal będziemy realizować tak ważne przedsięwzięcia ekologiczne.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08